Multimediální systémy pro cestující.

 

Oficiální servisní a instalační centrum

4

Naše společnost je oficiálním certifikovaným servisním a instalačním partnerem evropského distributora systémů FUNTORO, společnosti MOLPIR v České republice. Realizujeme instalaci zařízení do všechy typů vozidel, provádíme kompletní záruční i pozáruční servis vč. dodávek náhradních dílů a příslušenství. Ve spolupráci se společností MOLPIR provádíme instalace zařízení FUNTORO na výrobních linkách předních výrobců autobusů v Evrope, jako jsou např. SETRA, NEOPLAN, VDL a další.

StudentAgency - největší autobusový provozovatel v České republice

img_5478

Od roku 2011 zrelizovala naše společnost již 170 instalací multimediálního systému FUNTORO do vozidel společnosti StudentAgency. Všechny vozidla jsou vybavena systémem pro 62 cestujících, obrazovkou pro obsluhu vozidla a navíc vybavena 4-kanálovým TV přijímačem vč. satelitní antény na střeše vozidla. Pro všechny vozidla společnosti StudentAgency poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis.

Regiojet - první vlakový dopravce

img_5556

Společnost Regiojet je první vlakový dopravce nabízející na palubě vlaků multimediální systém FUNTORO. Sedadla jsou vybavena 10" HD monitory FUNTORO a novým systémem Android. Naše společnost poskytuje kompletní záruční i pozáruční servis.

Multikanálové zvukové systémy

img_4719

Realizujeme a dodáváme zvukové multimediální systémy FUNTORO jak v provedení pro sightseeingové výletní autousy, tak multikanálové systémy pro zájezdové vozidla. Provádíme kompletní zástavby do vozidel, realizujeme záruční i pozáruční servis vč. dodávek náhradních dílů. Jsme dodavatelem zařízení a servisním partnerem společnosti HOP ON – HOP OFF s.r.o provozující okružní a výletní jízdy v Praze.

Realizace projektů pro všechny typy vozidel.

img_7049

V České republice spolupracuje naše společnost se všemi klíčovými distributory autobusů. Relizujeme instalace pro společnosti a zákazníky firem EvoBus Česká republika v autobusech Setra a Mercedes, Volvo Group Czech republic, Scania Czech Republic, MAN Truck & Bus Czech Republic, VDL Bus & Coach Czech Republic. V segmentu malých autobusů realizujeme instalace mutlimediálních systémů FUNTORO pro výrobce autobusů KHMC Opava, BusPlan nebo distributora vozidel ISUZU společnost Turancar.

 

 

Bližší informace k multimediálním systémů FUNTORO najdete ZDE.