FUNTORO

 

Multimediální systémy pro cestující.

Servisní a instalační centrum

4

Naše společnost působí jako instalační a servisní centrum multimediálních systémů FUNTORO. Úspěšně jsme zrealizovali  celou řadu instalací multiimediálních systémů FUNTORO  v České republice i v zahraničí. Nabízíme instalaci zařízení do většiny typů vozidel, provádíme kompletní záruční i pozáruční servis vč. dodávek náhradních dílů a příslušenství. 

Realizace instalací systému FUNTORO v České republice

img_5478

Od roku 2011 jsme zrealizovali již 170 instalací multimediálního systému FUNTORO do vozidel VOLVO a SCANIA s nástavbou IRIZAR PB a IRIZAR i8. Všechny vozidla jsou vybavena systémem pro 62 cestujících, obrazovkou pro obsluhu vozidla a navíc 4-kanálovým TV přijímačem vč. satelitní antény na střeše vozidla. Pro všechny instalované vozidla poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis. 

Systémy FUNTORO na palubě vlaků

img_5556

V České republice jsou systémy FUNTORO instalovány i na palubě dálkových vlaků.  Vlakové sedadla jsou vybavena 10" HD monitory FUNTORO a novým systémem Android. Po dobu záruka zajišťovala naše společnost na systémy FUNTORO záruční i pozáruční servis a opravy.

Multikanálové zvukové systémy

img_4719

Zrealizovali jsme instalace zvukových multimediálních systémů FUNTORO jak v provedení pro sightseeingové výletní autobusy, tak multikanálové systémy pro zájezdové vozidla. Provádíme kompletní instalace do vozidel, realizujeme záruční i pozáruční servis vč. dodávek náhradních dílů pro společnost HOP ON – HOP OFF s.r.o provozující okružní a výletní jízdy v Praze.

Realizace projektů pro všechny typy vozidel.

img_7049

V České republice jsme zrealizovali instalace systémů FUNTORO pro zákazníky firem EvoBus Česká republika v autobusech Setra a Mercedes, Volvo Group Czech republic, Scania Czech Republic, MAN Truck & Bus Czech Republic, VDL Bus & Coach Czech Republic. V segmentu malých autobusů jsme zrealizovali instalace mutlimediálních systémů do vozidel výrobců autobusů KHMC Opava.

 

 

Bližší informace k multimediálním systémů FUNTORO najdete ZDE.