Co Vám nabízíme:

Prodej doplňků pro Vaše autobusy

ms5200_xs_mm53

V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů určených především pro Vaše malé i velké autobusy. Nabízíme Vám nejen základní příslušenství  jako jsou mikrofony, kabeláže, měniče napětí, ale i profesionální autobusové produkty jako jsou multimediální systémy, kávovary, autobusové minikuchyně atd. V našem sortimentu nalezenete profesionání produkty firem  Bosch, Actia, FUNTORO  nebo například FRENZEL a TM Tech. Náš sortiment se snažíme neustále dopňovat o nové produkty pro Vaši maximální spokojenost. Základní produkty je možné objednat přes náš eshop, kalkulace na kompletní výbavy Vašich autobusů nebo profesionální instalace Vám rádi zpracujeme do konkrétních nabídek.

Profesionální instalace

funtoro

Nabízíme Vám profesionální instalaci veškeré audio-vizuální techniky kterou naleznete na našich stránkách. Provádíme nejen jednoduché instalace autorádií, DVD přehrávačů,  měničů napětí atd. , ale díky naší více jak 11leté praxi a zkušenostem, realizujeme  kompletní instalace náročných projektů jako jsou instalace vícekanálových zvukových voleb, nebo kompletní dostavby nově prodávaných vozidel. Naše společnost je hlavní instalační a servisní centrum v České republice evropského distributora multimediálního systému pro cestující FUNTORO, společnosti Molpir.  Provádíme instalace a servis nových vozidel pro společnosti MAN Česká republika, EvoBus Bohemia, Volvo Česká republika, SOR Libchavy, VDL BUS & Coach a další.  K našim zákazníkům mimo jiné patří společnosti StudentAgency, BUSLine, Dataautotrans, GUMDROP, Vegatour, FTL Prostějov, Tredos, ČSAD České Budějovice, Veolia Transport, ČSAD Jihotrans a desítky dalších. 

Servis autobusové techniky

vdo1

Potřebujete servis na audio-vizuální techniku ve Vašem vozidle? Kontaktujte nás ! Poradíme si s Vaším vadným DVD přehrávačem, navigací, autorádiem, vadným mikrofonem  nebo  stropním monitorem.  Nabízíme kompletní záruční i pozáruční servis nejen na veškeré produkty které Vám nabízíme, ale dokážeme Vám pomoci i s vadným výrobkem společností Blaupunkt, Bosch, Actia, VDO Dayton originálně instalovaným do Vašeho vozidla při jeho výrobě. Dodáváme  a servisujeme navigační systémy Blaupunkt, BOSCH  a VDO Dayton - nabízíme dodávku nových mapových podkladů, nebo lokalizaci zařízení do českého jazyka. Máte-li jakýkoliv problém, neváhejte  a kontaktujte nás.