O nás:

Na trhu působíme od roku 2006, kdy na základě živnostenského oprávnění OSVČ začali probíhat naše první instalace auto-hifi a příslušenství především do osobních automobilů. Od samotného začátku nás ale  zaujal zájem zákazníků ze strany autobusových dopravců o instalace do zájezdových i dalších typů vozidel. Jednalo se jak o jednoduché instalace autorádií, DVD přehrávačů, mikrofonů, tak především o servis samotné elektroinstalace vozidel. S narůstajícím počtem spokojených autobusových zákazníků docházelo k postupnému útlumu instalací osobních vozidel a naše nasměrování právě na autobusovou dopravu. Na našich webových stránkách naleznete malou část námi zrealizovaných instalaci z posledních několika let. Vzhledem ke stoupajícímu zájmu zákazníků, byl vybudován jednoduchý e-shop do kterého jsme zařadili nejčastěji poptávané výrobky pro autobusovou dopravu. S narůstajícím počtem zákazníků a poptávace po našich službách, došlo k postupnému přijímání dalších zaměstnanců a na začátku roku 2016 byla založena společnosti s ručením omezeným. K našim spokojeným zákazníkům dnes patří jak autobusový dopravci všech velikostí, tak si velmi vážíme spolupráce s importéry nebo dealery vozidel všech značek.

 

Přestože byl náš sortiment nabízeného zboží postupem času rozšířen o mnoho různých výrobků, je naše zaměření stále především na samotné realizaci instalací a elektro-instalační služby.

 

Co Vám nabízíme:

Prodej doplňků pro Vaše autobusy

ms5200_xs_mm53

V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů určených především pro Vaše malé i velké autobusy. Nabízíme nejen základní příslušenství  jako jsou mikrofony, USB přehrávače, měniče napětí, ale i profesionální autobusové produkty jako jsou multimediální systémy, kávovary, autobusové minikuchyně atd. V našem sortimentu nalezenete profesionání produkty firem  BOSCH, Actia, FUNTORO  nebo FRENZEL a TM Tech. Náš sortiment se snažíme neustále dopňovat o nové produkty pro Vaši maximální spokojenost. Základní produkty je možné objednat přes náš e-shop, kalkulace na kompletní výbavy Vašich autobusů nebo profesionální instalace Vám rádi zpracujeme do konkrétních nabídek.

Profesionální instalace

Nabízíme Vám profesionální instalaci veškeré audio-vizuální techniky kterou naleznete na našich stránkách. Provádíme nejen jednoduché instalace autorádií, USB/DVD přehrávačů,  měničů napětí atd. , ale díky naší více jak 11leté praxi a zkušenostem, realizujeme  kompletní instalace náročných projektů jako jsou instalace vícekanálových zvukových voleb, nebo kompletní dostavby nově prodávaných vozidel. Provádíme instalace a servis multimediálních produktů do nových vozidel pro společnosti MAN Česká republika, EvoBus Bohemia, Volvo Česká republika, SOR Libchavy, VDL BUS & Coach a další.  K našim zákazníkům mimo jiné patří společnosti StudentAgency, BUSLINE, Dataautotrans, GUMDROP, Vegatour, FTL Prostějov, Tredos, ČSAD České Budějovice, Veolia Transport, ČSAD Jihotrans a desítky dalších. 

Servis autobusové techniky

vdo1

Potřebujete servis na audio-vizuální techniku ve Vašem vozidle? Kontaktujte nás ! Poradíme si s Vaším vadným DVD přehrávačem, navigací, autorádiem, vadným mikrofonem  nebo  stropním monitorem.  Nabízíme kompletní záruční i pozáruční servis nejen na veškeré produkty které Vám nabízíme, ale dokážeme Vám pomoci i s vadným výrobkem společností Blaupunkt, Bosch, Actia, VDO Dayton originálně instalovaným do Vašeho vozidla při jeho výrobě. Dodáváme  a servisujeme navigační systémy Blaupunkt, BOSCH, VDO Dayton, TOMTOM - nabízíme dodávku nových mapových podkladů, nebo lokalizaci zařízení do českého jazyka. Máte-li jakýkoliv problém, neváhejte  a kontaktujte nás.