Nepřehlédněte:

Co Vám nabízíme:

Prodej doplňků nejen pro autobusy

ms5200_xs_mm53

V našem e-shopu naleznete široký sortiment produktů určených jak pro osobní automobily, tak  především profesionální výbavu a příslušenství pro malé i velké autobusy. Nabízíme Vám nejen základní příslušenství  jako jsou měniče napětí, autorádia nebo navigační systémy, ale i profesionální autobusové produkty firem Blaupunkt, VDO, Bosch, Actia, FUNTORO  atd. Přestože jsme především zaměřeni na audio-vizuální techniku jako jsou DVD přehrávače, stropní monitory, autorádia atd., na základě poptávek našich zákazníků jsme nově zařadily do sortimentu i produkty jako jsou kompresory klimatizací, ventilátory atd. Náš sortiment se snažíme dopňovat o nové produkty pro Vši maximální spokojenost.

Profesionální instalace

funtoro

Nabízíme Vám profesionální instalaci veškeré audio-vizuální techniky kterou naleznete na našich stránkách. Provádíme nejen jednoduché instalace autorádií, DVD přehrávačů,  měničů napětí atd. , ale díky naší více jak 8leté praxi a zkušenostem, realizujeme  kompletní instalace náročných projektů jako jsou instalace vícekanálových zvukových voleb, nebo kompletní dostavby nově prodávaných vozidel. Naše společnost je hlavní instalační a servisní centrum v České republice evropského distributora multimediálního systému pro cestující FUNTORO, společnosti Molpir.  Provádíme instalace a servis nových vozidel pro společnosti MAN Česká republika, EvoBus Bohemia, SOR Libchavy, VDL BUS & Coach a další.  K našim zákazníkům mimo jiné patří společnosti StudentAgency, BUSLine, Dataautotrans, FTL Prostějov, Tredos, ČSAD České Budějovice, Veolia Transport, ČSAD Jihotrans a desítky dalších. 

Servis autobusové techniky

vdo1

Potřebujete servis na audio-vizuální techniku ve Vašem vozidle? Kontaktujte nás ! Poradíme si s Vaším vadným DVD přehrávačem, navigací, autorádiem, vadným mikrofonem  nebo  stropním monitorem.  Nabízíme kompletní záruční i pozáruční servis nejen na veškeré produkty které Vám nabízíme, ale dokážeme Vám pomoci i s vadným výrobkem společností Blaupunkt, Bosch, Actia, VDO Dayton originálně instalovaným do Vašeho vozidla při jeho výrobě. Dodáváme  a servisujeme navigační systémy Blaupunkt a VDO Dayton - nabízíme dodávku nových mapových podkladů, nebo lokalizaci zařízení do českého jazyka. Máte-li jakýkoliv problém, neváhejte  a kontaktujte nás.