Rozvody napětí 230V - kompletní nabídka řešení pro Vaše vozidla.

230v-28829

Naše společnost nabízí kompletní řešení pro všechny typy instalaci rozvodu napětí 230V ve vozidlech. Realizujeme jak jednoduché instalace menších počtu zásuvek pro které využíváme cenově dostupné měniče napětí s modifikovanou sinusoidou, tak kompletní instalace rozvodů zásuvek 230V ke všem sedadlům v autobusech. Pro tyto instalace používáme profesionální měniče napětí VictronEnergy s výkony od 3000VA do 5000VA. Vzhledem k vysoké kvalitě dodávaných měničů VictronEnergy, nabízíme pro veškeré námi instalované zařízení záruku 48měsíců.

Veškeré instalace provádíme dle platných norem a součástí každé naší dodávky je elektro-revizní zpráva certifikující provoz zařízení ve vozidle. Provádíme kompletní záruční i pozáruční servis dodaných zařízení, opakované elektro-revizní kontroly instalovaných zařízení i dodávky náhradních dílů. 

Řešení pro každé vozidlo

victron_new

Připravíme Vám cenově dostupné řešení přesně dle Vaší potřeby. Potřebujete ve vozidle základní zásuvky pro potřeby posádky vozidla? Dodáme Vám cenově dostupný měnič napětí, který bez problému zvládne vysavač, notebook,nebo dobíjení mobilního telefonu. Nainstalujeme Vám zásuvky k sedadlům řidiče v kombinaci s prostorem zadního schodiště nebo do zavazadlového prostoru.  Vše velmi rychle a jednoduše. Pokud chcete nabídnout možnost dobíjení jakýchkoliv zařízení pro všechny sedadla cestujících, je jasnou volbou měnič napětí s vysokým výkonem VictronEnergy. Tento procesorem řízený měnič napětí bez problému zvládne trvalé nebo vysoké zatížení, nezaskočí ho ani velký počet připojených zařízení nebo každodenní provoz v náročných podmínkách.

Zvolte si Vaše řešení...

230v-28329

Nabízíme široký sortiment zásuvek a individuální řešení dle Vašich požadavků. Chcete nabídnout zásuvky všem cestujícím, ale chcete je mít bezpečně schované? Pomocí kvalitních kovových držáků můžeme instalovat zásuvky přímo na střed sedadel. Dalsí možností je instalace přímo do stěn vozidla. Elegantní řešení, které designově zapadne do interiéru Vašeho vozidla. Při tomto způsobu instalace navíc zůstává možnost případného pohybu sedadel. Výběr barevného odstínu zásuvek nebo volba typu zásuvky je u nás samozřejmostí. 

Zásuvky na sedadla

zasuvka-28429

Instalace pomocí kovových držáků přímo na sedadla. Zásuvky jsou tak výborně přístupné pro oba cestující na společném dvojsedadle a současně kryté sedákem a konstrukcí sedadla proti nechtěnému poškození jak od nohou cestujícíh, tak od případných zavazadel. Držáky lze instalovat jak pod sedáky z přední strany, tak na zadní stranu sedadel pro cestující v další řadě. 

Zásuvky do stěn vozidla.

zasuvka-281029

U vozidel kde je možné provést otevření bočních stěn (např. Setra, Mercedes) nabízíme možnost instalace zásuvek přímo do stěny. V drtivé většině instalací používáme zásuvky v šedivé nebo antracitové barvě které designově zapadají do interiéru vozidel. Celková zástavba zásuvky do stěny je tak velmi elegantní a působí jako originální součást interiéru. 

zasuvka-281229

V našem sortimentu naleznete širokou škálu zásuvek jak v různých barevných provedení, tak různých typů. V drtivé většině, především z důvodu  absolutně bezúdržbového provozu, instalujeme zásuvky bez otevíracích dvířek. Pokud má zákazník zájem o zásuvky s otevírací krytkou, najdete je také v naší nabídce. Všechny námi instalované zásuvky jsou vybaveny ochrannou clonkou zamezující zastrčení cizího předmětu do zásuvky.

Kombinace zásuvky 230V a USB nabíječky

zasuvka-282229_1

S rozvojem nových typů mobilních telefonů a přenosných zařízení, výrazně stoupá zájem o přímé nabíjené zařízení pomocí USB nabíječek. Nabízíme nejen samostatnou zástavbu USB nabíječek, ale i možnost kombinace obou typů nabíjení. Nabízíme k instalaci několik typů kombinovaných zásuvek 230V s USB nabíječkou, nebo cenově velmi zajímavou kombinaci zásuvek 230V a samostaných USB nabíječek. Detailní informace k celé naší nabídce USB nabíjení pro různé typy autobusů naleznete v sekci "Rozvody USB".